Запорукою чистої води є:
регулювання рН
дезінфекція
коагуляція
попередження появи подорослів
чищення чаші басейну. Визначення рівня рН
Самий простий аналіз води проводиться коло метричним методом. Тут Ви порівнюєте задані стандартні кольори тестеру з кольором, який отримуєте в пробі води при добавленні визначених індикаторних таблеток. Для більш точного виміряння прилади, які Ви використовуєте, повинні бути ретельно вимиті. Вода в басейні стала мутною (сірий,мутно зелений,коричневий і тд.
наслідки дуже високого і дуже низького рН : збільшується руйнування натурального кислотного покриття шкіри; випадання калька в осадок (помутніння води, склейки в фільтрі);
понижується дезінфекційний вплив;
збільшується осадок при коагуляції флокуляційними засобами, які вміщають алюміній;
-    загазованість і подразнення слизистої;
підвищується пошкодження металічних і розчино-вмістимих матеріалів;
-    підвищуються збої при флокуляції. 
   Дезінфекція  !!!

Переливний тип басейну

При будівництві басейнів в приватному будинку частіше використовується Скіммерний тип: вода йде у фільтрувальну установку через скіммери (спеціальні камери огорожі верхнього рівня води). В залежності від розмірів басейну їх може бути один або декілька, тому площа поверхні дзеркала води, що обробляється одним скиммером, становить не більше 25 м2. При цьому рівень води в басейні знаходиться на 12-15 см нижче бортика. Очищена вода подається назад в басейн через стінні форсунки повернення, які зазвичай розташовують навпроти скімера.

Скімерний тип бассейну

для інформації по будівництву звертайтесь за тел: +380681442035